Zegarek Damski EM0656

Delikatne, pełne szyku i uroku zegarki damskie, prezentowane w asortymencie sklepu internetowego SWISS, stanowią praktyczny, a przede wszystkim estetyczny dodatek do każdej stylizacji. Pierwszy zegarek dla nurków został wyprodukowany w Szwajcarii, a jego prototyp stworzył pradziadek obecnego właściciela fabryki firmy Doxa. Chęć podtrzymania rodzinnej tradycji przyczyniła się do poszerzania kolekcji nowe, udoskonalone modele dla nurków. Limitowana, kultowa edycji zegarków dla nurków Doxa SUB 750 T ( wodoszczelny do 75 ATM ! ), SUB 600 T( 60 ATM ) i SUB 300T. DOXA SUB 300T narodziła się z wprowadzeniem dwóch rewolucyjnych innowacji. Pierwszą cechą był obracający się w jednym kierunku pierścień ze skalą, który połączył tabelę limitów bez dekompresji z zegarkiem. Oficjalna tabela nurkowania Powietrze Marynarki USA do nurkowania bez dekompresji została wygrawerowana na pierścieniu, aby pomóc nurkom pamiętać czasie i głębokości wody w czasie podwodnych wycieczek.
Ponad one hundred seventy marek, niekończących się stylów, kształtów i kolorów, na pewno znajdziesz idealny zegarek dla siebie lub dla tej specjalnej osoby w twoim życiu. Teraz widzimy odwrotny development - damskie zegarki czerpią częściej z męskiego wzornictwa. Przedstawiamy kolekcje zegarków damskich, starannie wybraną przez specjalistów w naszej firmie. Wybór naszej oferty został podyktowany aktualnymi trendami w modzie, gustami naszych Klientek, poparty długoletnią wiedzą w branży zegarkowej.
Wiele kobiet marzy słynnych kryształach Swarovskiego, a ich zgrabne połączenie z eleganckim zegarkiem może być doskonałym ekwiwalentem dla klasycznych bransoletek. Owalna, pokryta różowym złotem tarcza ozdobiona została aż 1700 (!) kryształkami, a charakterystyczne emblem w kształcie łabędzia umieszczone w miejscu godziny dwunastej dodaje jeszcze większego szyku. Zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, a jego wodoszczelność to 3 ATM. Sprawdź najlepsze oferty.
Wielbicielki aktywnego spędzania czasu powinny zdecydować się na lekkie i wygodne modele, które nie będą nam przeszkadzać w aktywności ruchowej. Dodatkowo powinien być wodo- i wstrząsoodporny. Zegarki damskie tego typu posiadają nierzadko dodatkowe funkcje, takie jak kompas, czy pomiar prędkości, a nawet krokomierz. Zegarki damskie dostępne w ofercie sklepu to pełen przekrój możliwości jakie oferuje światowy rynek zegarków. Znajdziemy tu modele wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, przyjazne alergikom zegarki z tytanu oraz zegarki sportowe, do których wykonania użyto lekkiego i niekrępującego ruchów podczas aktywności fizycznych silikonu.
Na wieczorne wyjścia można wybrać styl glamour. Na przykład zdecydować się na nasze błyszczące zegarki w kolorze srebra lub złota. Błyszczące sztrasy uzupełniają styl, który pasuje nie tylko do dyskoteki. Zainspiruj się szerokim wyborem zegarków i spraw sobie nowy dodatek, który nie tylko świetnie wygląda, ale też jest praktyczny. Zegarek to także świetny pomysł na prezent. Spraw komuś przyjemność obdarowując go wysokiej jakości, nowoczesnym zegarkiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *